wysoka jakość pracy + zaangażowanie + wiedza


Zespół

Karolina Perrin

Karolina Perrin, fundator i lider KarekDesign.
Doświadczony product designer, autorka wielu wystaw interaktywnych, strateg, trener kreatywności i koordynator przedsięwzięć innowacyjnych.

Wykładowca na Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej.
Ukończyła design w Ecole Nationale Supérieure d’Art we Francji, studiowała product design w Concordia University w Montrealu, architekturę wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

„Jestem designerem. Współczesnym designerem. A to oznacza, że zajmuję się czymś więcej, niż projektowaniem mebli i aranżacją przestrzeni. Koordynuję i przetwarzam interdyscyplinarną wiedzę wielu specjalistów tj. edukatorów, inżynierów, etnografów, urzędników, by zbudować produkty i usługi rzeczywiście odpowiadające na potrzeby użytkowników i wprowadzające pozytywne zmiany społeczne.”

KarekDesign współpracuje ze specjalistami reprezentującymi różne dziedziny wiedzy i szeroką gamę doświadczeń:

JAKOŚĆ EDUKACYJNA

Alicja Wywrocka

Alicja Wywrocka
Niewyobrażalnie dynamiczna i energetyczna popularyzatorka nauki. Potrafi wytłumaczyć, pokazać i zarazić pasją do doświadczeń biologicznych, eksperymentów chemicznych, zjawisk fizycznych. Nauczycielka biologii, założycielka Klubu Młodego Odkrywcy Nucleus w Krakowie, współpracuje z Centrum Nauki Kopernik i Piknikiem Naukowym w Warszawie.

Piotr Kossobudzki

Piotr Kossobudzki
Pasjonat nauki, dziennikarz naukowy i popularyzator. Potrafi trudne zagadnienia przedstawić prosto i ciekawie: eksponatem, tekstem lub wykładem. Współzałożyciel i b. wicedyrektor Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Autor i konsultant koncepcji i strategii kilku centrów nauki, oraz wielu wystaw interaktywnych.

Magdalena Wierzańska

Magdalena Wierzańska
Niezwykła pedagog i trenerka, która potrafi umiejętnie łagodzić konflikty, jednocześnie skutecznie prowadząc grupę przez kolejne wyzwania. Badaczka społeczna, metodyczka i trenerka kompetencji społecznych, kreatywności i Design Thinking.

JAKOŚĆ TECHNICZNA

Jacek Rudkowski

Jacek Rudkowski
Geniusz mechanik, elektronik i konstruktor z ogromnym doświadczeniem w budowaniu niezawodnych urządzeń mechanicznych. Jego eksponaty działają nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, ale są przyjazne i bezpieczne dla dzieciaków.

Łukasz Wesołowski

Łukasz Wesołowski
Unikalny architekt, pasjonat technologii i materiałów budowlanych, świetnie zorientowany w obowiązujących przepisach i normach. Wykłada techniki budowlane na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.

Dominik Berliński

Dominik Berliński
Niepowtarzalny inspektor bezpieczeństwa zabaw dużych i małych, w sali i na zewnątrz. Wie co zrobić by urządzenie było ciekawsze, trudniejsze, zabawniejsze, ale by nikt nie mógł sobie zrobić krzywdy. No i wszystko testuje też sam.

JAKOŚĆ WIZUALNA

Aleksandra Krzanowska

Aleksandra Krzanowska
Porywa w światy nieuchwytnie bajeczne. Fantastycznie opowiada ważne historie posługując się kolorami i wzruszającymi postaciami. Ilustratorka i wydawca http://www.czerwonykonik.pl

Piotr Więckowski

Piotr Więckowski
Ilustrator i animator komputerowy

JAKOŚĆ SPOŁECZNA

Monika Piaskowska

Monika Piaskowska
Słucha i pisze. Niezwykle precyzyjna i wytrwała polonistka o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu w komunikacji społecznej.

Agnieszka Pisz

Agnieszka Pisz
Otwarta na ludzi i zaangażowana badaczka społeczna i UX designerka, która uwielbia wciąż nowe wyzwania i podróże.

Lara Malan-Woodgate

Lara Malan-Woodgate
Z pokolenia już prawie post milenijnego, otwarta, pozytywna, empatyczna, dynamiczna i przedsiębiorcza organizatorka działań społecznych.

Unsplashed background img 3

Współpraca

Współpraca:

KarekDesign systematycznie współpracuje z najlepszymi producentami interaktywnych eksponatów mechanicznych i multimedialnych w Polsce i za granicą

Społeczności:

KarekDesign współpracuje i wspiera rozwój społeczności, które mają pozytywny wpływ na rozwój społeczny w dziedzinie popularyzacji nauki i technologii.